Wśród  zgłoszonych blisko 100 zawodników/czek z 14 klubów z całej Polski w zawodach wystartowało 11 zawodników/czek z UMKSN Poznań pod opieką trenera W. Adamiaka i Małgorzaty Pawlak. Zawody rozegrano na nowym  stadionie w Puławach, niestety pogoda tym razem nie dopisała.   W zawodach  nasz klub wywalczył 15 medali (4 zł, 5 sr i 6 br).

9.     Rządkowski Sebastian -                  1 br

W tym rok słabiej wypadły nasze sztafety , które zdobyły tylko 1 zł i 1 sr medal.  Mężczyźni w sztafetach nie zdobyli medalu – powodem była kontuzja najlepszego zawodnika S. Kwiatkowskiego.  Bardzo dobrze wypadła  Sara Plewczyńska , Kasia Nowak oraz Ania Kniaź – 1 złoty i 1 srebrny, 1 br medal.  W klasyfikacji medalowej wywalczyliśmy   miejsce tuż za Lublinem a zawody seniorów były ostatnim etapem przygotowań do Młodzieżowych Mistrzostw Polski , które zostaną rozegrane 4-5.06.2016 r w Olecku.