W zawodach ostatecznie wystartowało 9 drużyn; ponieważ Kraków i IG Warszawa wycofały się. Na zebraniu dokonano losowania trzech grup po 3 drużyny. Niestety los nie był dla nas łaskawy trafiliśmy do grupy z Mistrzem Polski  Spartanem Lublin

i Olimpem Wejherowo. PZSN zadecydował, że po fazie eliminacji odpada ostatnia drużyna a pozostałe spotkają się w ćwierćfinałach wg klucza: 1 zespół z 8 zespołem, 2 z 7; 3 z 6, 4 z 5 -  zwycięzcy awansują do półfinału.

Pierwszy mecz rozegraliśmy ze Spartanem Lublin – niestety przegraliśmy wyraźnie  0 : 6. Drugi mecz z Wejherowem zaczęliśmy od straty gola w 1 minucie. Potem dzielnie walczyliśmy. Do ostatniej minuty utrzymywał się remis 3:3. Potem nadeszła nieszczęsna ostatnia minuta i strata gola co zepchnęło nas na 8 miejsce po eliminacjach a to znaczyło, że w ćwierćfinałach wpadamy na Spartana Lublin.

Chłopcy byli zmęczeni i porozbijani jednak po rozmowach i tłumaczeniach wyszli na murawę. Po chyba najlepszym meczu przegraliśmy honorowo 0:5, mimo wielu kontuzji i fauli ze strony zawodników Lublina. Wszyscy zawodnicy dzielnie walczyli

o korzystny wynik. Przyczyny porażki musza znaleźć trenerzy i postarać się je wyeliminować do następnych zawodów. Na pewno muszą zawodnicy zwiększyć systematyczność treningów i wytrzymałość fizyczną.

Mistrzem Polski został  nasz przeciwnik SPARTAN Lublin, drugie miejsce wywalczył klub Mazowsze z Warszawy a trzecie miejsce zajął Niedzwiadek Przemyśl.